Specjalna oferta bukmacherska
Paulista - U20

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: União São João U20 - Botafogo SP U20

Paulista - U20 · brazil · 17-05-2025

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Estádio Dr. Hermínio Ometto
Miasto
Araras, São Paulo

Ostatnie mecze i forma

Match Insight

União São João U20 - Botafogo SP U20 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

União São João U20
10%
União São João U20
45%
Remis
45%
Botafogo SP U20
Botafogo SP U20

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Botafogo SP U20
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Botafogo SP U20
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

União São João U20 vs Botafogo SP U20
50% Form 50%
50% Att 50%
44% Def 56%
0% Poisson Distribution 100%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
48.0% Total 52.0%
União São João U20

União São João U20 — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 11%
Skuteczność obrony 74%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.7)
Bramki stracone
5 (śr. 1.7)
Botafogo SP U20

Botafogo SP U20 — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 11%
Skuteczność obrony 79%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.7)
Bramki stracone
4 (śr. 1.3)