Specjalna oferta bukmacherska
Youth Championship

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Ural U20 - Rostov U19

Youth Championship · russia · 26-09-2025

Match Insight

Ural U20 - Rostov U19 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Ural U20
10%
Ural U20
45%
Remis
45%
Rostov U19
Rostov U19

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Rostov U19
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Rostov U19
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Ural U20 vs Rostov U19
38% Form 63%
60% Att 40%
6% Def 94%
36% Poisson Distribution 64%
50% H2h 50%
50% Goals 50%
40.0% Total 60.2%
Ural U20

Ural U20 — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 11%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
16 (śr. 3.2)
Rostov U19

Rostov U19 — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)