Specjalna oferta bukmacherska
U18 Premier League - South

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: West Ham United U18 - Aston Villa U18

U18 Premier League - South · england · 26-04-2025

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Sędzia
J. Stevenson
Stadion
Little Heath Sports Ground
Miasto
Romford, Essex

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Aston Villa U18 1:3 West Ham United U18

Match Insight

West Ham United U18 - Aston Villa U18 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

West Ham United U18
10%
West Ham United U18
45%
Remis
45%
Aston Villa U18
Aston Villa U18

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Aston Villa U18
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Aston Villa U18 and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

West Ham United U18 vs Aston Villa U18
33% Form 67%
39% Att 61%
41% Def 59%
36% Poisson Distribution 64%
100% H2h 0%
70% Goals 30%
43.8% Total 56.2%
West Ham United U18

West Ham United U18 — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 54%
Skuteczność obrony 23%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Aston Villa U18

Aston Villa U18 — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 85%
Skuteczność obrony 46%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)