Specjalna oferta bukmacherska
Paulista - U20

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: XV de Piracicaba U20 - XV de Jaú U20

Paulista - U20 · brazil · 09-05-2025

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Estádio Décio Vitta
Miasto
Americana, São Paulo

Ostatnie mecze i forma

Match Insight

XV de Piracicaba U20 - XV de Jaú U20 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

XV de Piracicaba U20
0%
XV de Piracicaba U20
50%
Remis
50%
XV de Jaú U20
XV de Jaú U20

Prognoza

Przewidywany zwycięzca XV de Jaú U20
Over/Under bramek
Porada Winner : XV de Jaú U20
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

XV de Piracicaba U20 vs XV de Jaú U20
25% Form 75%
25% Att 75%
33% Def 67%
32% Poisson Distribution 68%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
28.8% Total 71.3%
XV de Piracicaba U20

XV de Piracicaba U20 — statystyki

Forma drużyny 17%
Skuteczność ataku 6%
Skuteczność obrony 76%
Bramki strzelone
1 (śr. 0.5)
Bramki stracone
4 (śr. 2.0)
XV de Jaú U20

XV de Jaú U20 — statystyki

Forma drużyny 50%
Skuteczność ataku 18%
Skuteczność obrony 88%
Bramki strzelone
3 (śr. 1.5)
Bramki stracone
2 (śr. 1.0)