Specjalna oferta bukmacherska
J1 League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Yokohama FC - Cerezo Osaka

J1 League · japan · 15-03-2025

Match Insight

Yokohama FC - Cerezo Osaka — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Yokohama FC
10%
Yokohama FC
45%
Remis
45%
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Cerezo Osaka
Over/Under bramek
Porada Winner : Cerezo Osaka
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Yokohama FC vs Cerezo Osaka
44% Form 56%
9% Att 91%
69% Def 31%
18% Poisson Distribution 82%
0% H2h 100%
15% Goals 85%
31.0% Total 69.0%
Yokohama FC

Yokohama FC — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 11%
Skuteczność obrony 56%
Bramki strzelone
1 (śr. 0.2)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Cerezo Osaka

Cerezo Osaka — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)