Informacje o drużynie
Tabela Premier League
Pełna tabela →Premier League
Newcastle United
Rezerwowi
Zmiany
Trener
E. Howe
England
Newcastle United – skład
Pełny skład
Real Madryt ponownie zainteresowany Zubimendim, Arsenal stawia warunki
Arsenal intensyfikuje ruchy transferowe przed zamknięciem okna
Newcastle blokuje transfer Lewisa Halla do Manchester United
Arsenal rozgląda się za kolejnym graczem Realu Madryt
Matthias Jaissle blisko objęcia stanowiska trenera Newcastle
Manchester United i Bayern Monachium na tropie Gabriela Martinellego
Newcastle United to klub z kraju Anglia. Został założony w 1892 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Premier League. Zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 1 punktów.
Następny mecz Newcastle United
Kolejne spotkanie to Tottenham - Newcastle United, zaplanowane na 29 sierpnia 2026, 16:30. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.
Poprzedni mecz Newcastle United
Ostatnie spotkanie Newcastle United - West Brom zakończyło się wynikiem 3:2.
Aktualna kadra Newcastle United
Bramkarze: M. Gillespie , A. Harris , L. Horníček , E. Jaouen , N. Pope
Obrońcy: S. Botman , D. Burn , L. Hall , T. Livramento , F. Schär , L. Shahar , M. Thiaw
Pomocnicy: A. Bamba , Joelinton , L. Miley , A. Munda , J. Murphy , S. Neave , Park Seung-Soo , J. Ramsey , Sean Steur , J. Willock , H. Barnes , A. Elanga
Napastnicy: B. Touré , W. Osula , V. Salia , T. Sanusi , N. Woltemade
Pełny skład i zawodnicy Newcastle United zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.