Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania. Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Specjalna oferta bukmacherska
Bochum U19

Drużyna

Bochum U19

Germany

Informacje o drużynie

Kraj Germany
Stadion
Pojemność
Adres

Bochum U19 – skład

Pełny skład
-
Jeremias Samuel Heufken
-
N. Ferrara
-
Benjamin Speight
-
Noel-Etienne Intven
-
Owono Darnell Keumo
O Bochum U19

Bochum U19 to klub z kraju Niemcy. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach U19 Bundesliga.

Następny mecz Bochum U19

Kolejne spotkanie to Borussia M'bach U19 - Bochum U19, zaplanowane na 6 września 2026, 09:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Bochum U19

Ostatnie spotkanie Bochum U19 - Elversberg U19 zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Bochum U19

Bramkarze: Jeremias Samuel Heufken , N. Ferrara , Benjamin Speight , Noel-Etienne Intven

Obrońcy: Owono Darnell Keumo , D. Tschoumy Nana , K. Koscierski , Luc Dabrowski , Jaden Kibbe , Julian Yao Mawuli Etse , Takang Anubodem , S. Boltersdorf , Niklas Klinke

Pomocnicy: Cajetan Benjamin Lenz , T. Meyer , Keanu Noel Kerbsties , J. Honert , E. Mehmeti , Ciwan Günes , S. Weber , O. van Eck

Napastnicy: Lirim Jashari , Joel Maurice Schlotter , A. Crimaldi , L. Pick , Obed Ofori , Eligius Nelson Nongninge Hounsa , P. Agyemang

Pełny skład i zawodnicy Bochum U19 zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.