Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Chełmianka Chełm

Drużyna

Chełmianka Chełm

Poland

Informacje o drużynie

Kraj Poland
Stadion Stadion Miejski
Pojemność 6000
Adres I Pułku Szwoleżerów 15a

Tabela III Liga - Group 4

Pełna tabela →

Group IV

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Chełmianka Chełm
Chełmianka Chełm
9 7 2 0 14:2 23
D D W W W
2
KSZO 1929
KSZO 1929
9 5 4 0 14:6 19
D W D W W
3
Czarni Połaniec
Czarni Połaniec
9 6 0 3 16:14 18
L W W W W
4
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanie Jaśkowice
9 5 2 2 14:8 17
D W L L W
5
Jarosław
Jarosław
9 5 1 3 24:15 16
W L W W W
6
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
9 5 1 3 12:11 16
W W W L L
7
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
9 4 2 3 12:9 14
W D W W L
8
Naprzód
Naprzód
9 4 2 3 20:19 14
W W D D L
9
Wisła Kraków II
Wisła Kraków II
9 3 3 3 12:12 12
D L L D W
10
Podlasie Biała Podlaska
Podlasie Biała Podlaska
9 3 2 4 7:9 11
L W L D L

Chełmianka Chełm – skład

Pełny skład
O Chełmianka Chełm

Chełmianka Chełm to klub z kraju Polska. Został założony w 1955 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach III Liga - Group 4. Zajmuje 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów.

Następny mecz Chełmianka Chełm

Kolejne spotkanie to Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska, zaplanowane na 26 września 2026, 13:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Chełmianka Chełm

Ostatnie spotkanie KSZO 1929 - Chełmianka Chełm zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Chełmianka Chełm

Bramkarze: S. Dadas , , A. Wilk ,

Obrońcy: , K. Wiatrak , , D. Urban , , , , , V. Bobrov

Pomocnicy: , , , , , , P. Piekarski , , , , ,

Napastnicy: M. Chwedoruk , , , , , , , O. Konojacki

Pełny skład i zawodnicy Chełmianka Chełm zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.