Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Deportes Santa Cruz

Drużyna

Deportes Santa Cruz

Chile

Informacje o drużynie

Kraj Chile
Stadion Estadio Municipal Joaquín Muñoz García
Pojemność 5000
Adres Paniahue

Tabela Primera B

Pełna tabela →

Primera B

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
24 12 8 4 40:25 44
L W W W D
2
Cobreloa
Cobreloa
24 11 9 4 42:27 42
D L W L W
3
San Luis
San Luis
24 11 8 5 38:29 41
W W W L W
4
Magallanes
Magallanes
25 11 7 7 41:38 40
W D D L W
5
Antofagasta
Antofagasta
25 10 8 7 42:26 38
L D L W W
6
Recoleta
Recoleta
25 10 8 7 36:33 38
D W W D W
7
San Marcos de Arica
San Marcos de Arica
25 9 9 7 31:23 36
W L W L L
8
Union Espanola
Union Espanola
25 10 6 9 32:32 36
D L D L W
9
D. Puerto Montt
D. Puerto Montt
25 10 4 11 26:31 34
L L W L L
10
Deportes Temuco
Deportes Temuco
25 8 8 9 40:35 32
D W L W L

Deportes Santa Cruz – skład

Pełny skład
O Deportes Santa Cruz

Deportes Santa Cruz to klub z kraju Chile. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Primera B. Zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów.

Następny mecz Deportes Santa Cruz

Kolejne spotkanie to Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz, zaplanowane na 10 października 2026, 20:30. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Deportes Santa Cruz

Ostatnie spotkanie Magallanes - Deportes Santa Cruz zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Deportes Santa Cruz

Bramkarze: D. Carreño , J. Dobboletta , M. Henríquez

Obrońcy: D. González , R. Sandoval , M. Cornejo , C. Moreno , H. Cavero , B. Álvarez , G. Rodríguez , G. Lauler , J. Contreras , J. Pino , I. Quiroz

Pomocnicy: J. Henríquez , N. Rivera , R. Leyton , L. Muñoz , D. Plaza , M. Maturana , D. Urzúa , L. Torres , B. Miranda , I. Caroca , J. González , C. Castillo

Napastnicy: C. Pardo , K. Harbottle , A. Valdez , D. Guzmán , M. Recabal , M. Moreno , S. Contreras , J. Carreño , M. Alegre

Pełny skład i zawodnicy Deportes Santa Cruz zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.