Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Lierse Kempenzonen

Drużyna

Lierse Kempenzonen

Belgium

Informacje o drużynie

Kraj Belgium
Stadion Herman Vanderpoortenstadion
Pojemność 14538
Adres Voetbalstraat 4, Lisp

Tabela Challenger Pro League

Pełna tabela →

Second Division

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Beerschot Wilrijk
Beerschot Wilrijk
6 5 0 1 13:5 15
W W W W L
2
Dender
Dender
6 5 0 1 8:2 15
W W W W W
3
AS Eupen
AS Eupen
5 4 0 1 11:5 12
W W W L W
4
Francs Borains
Francs Borains
5 4 0 1 9:4 12
W W W L W
5
Excelsior Virton
Excelsior Virton
5 3 1 1 8:2 10
D W L W W
6
Lokeren-Temse
Lokeren-Temse
6 3 1 2 13:11 10
D W L L W
7
Sporting Hasselt
Sporting Hasselt
6 3 0 3 4:7 9
L W L L W
8
Club Brugge II
Club Brugge II
5 2 2 1 11:10 8
D D L W W
9
KRC Genk II
KRC Genk II
6 2 1 3 12:14 7
D L W W L
10
Liège
Liège
6 1 2 3 10:13 5
L D D L W
Ostatni skład
Challenger Pro League • 5
4-4-2
Beerschot Wilrijk
 : 
Lierse Kempenzonen

Rezerwowi

21
Elton Yeboah
6.4
3
T. Elsuwege
5.6
7
Y. Mboko
5.7
58
V. De Vos
27
D. De Peuter
5.8
16
Louis Daems

Zmiany

11'
Pieter De Schrijver
yohan mboko
45'
Cristian Makate
Pierre Dwomoh
45'
Dylan Dassy
Elton Yeboah
66'
Sam Vanderhallen
Thiebe Van Elsuwege
84'
Bryan Smeets
Daan De Peuter
Zobacz wszystkich zawodników →

Lierse Kempenzonen – skład

Pełny skład
O Lierse Kempenzonen

Lierse Kempenzonen to klub z kraju Belgia. Został założony w 2018 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Challenger Pro League. Zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów.

Następny mecz Lierse Kempenzonen

Kolejne spotkanie to Lierse Kempenzonen - Francs Borains, zaplanowane na 10 października 2026, 18:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Lierse Kempenzonen

Ostatnie spotkanie Beerschot Wilrijk - Lierse Kempenzonen zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Lierse Kempenzonen

Bramkarze: K. Peersman , J. De Smet , L. Leyssens , J. Teunckens

Obrońcy: Y. Aouriaghel , Camilo Pinillo , B. Laes , P. De Schrijver , C. Mpanzu , P. Perdichizzi , W. De Buyser , Bryan Ekmen , L. Marijnissen , V. Boone , S. Vanderhallen , E. Tshimbalanga

Pomocnicy: Lukas De Clerck , A. Conte , Mauro Lenaerts , M. Kireev , V. Daguin , E. Matuta , C. Krabbendam , B. Kerf , N. Mawete , O. Sow , G. Claes , D. Asare

Napastnicy: A. Sampers , H. Masaki , O. Oularé , B. Adinany , N. Dailly , S. El Touile , N. Hartmann , T. Vermeulen , D. De Peuter

Pełny skład i zawodnicy Lierse Kempenzonen zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.