Informacje o drużynie
Los Angeles Galaxy
5.9
7.2
Rezerwowi
Zmiany
Los Angeles Galaxy – skład
Pełny składLos Angeles Galaxy to klub z kraju Stany Zjednoczone. Został założony w 1995 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Major League Soccer. Zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.
Następny mecz Los Angeles Galaxy
Kolejne spotkanie to San Diego - Los Angeles Galaxy, zaplanowane na 30 sierpnia 2026, 02:30. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.
Poprzedni mecz Los Angeles Galaxy
Ostatnie spotkanie Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes zakończyło się wynikiem 1:0.
Aktualna kadra Los Angeles Galaxy
Bramkarze: J. McCarthy , N. Mićović , B. Scott , J. Marcinkowski
Obrońcy: J. Nelson , Harbor Miller , E. Zavaleta , M. Yamane , J. Aude , C. Garcés , A. Essengue , M. Cuevas , M. Jørgensen , M. Yoshida
Pomocnicy: D. Fagúndez , M. Reus , T. Musto , Riqui Puig , L. Sanabria , I. Parente , E. Cerrillo , E. Wynder , Tucker Lepley
Napastnicy: Matheus Nascimento , Sean Karani , C. Ramirez , Gabriel Pec , R. Ramos , G. Vivi , A. Bibout , Miguel Berry , J. Paintsil
Pełny skład i zawodnicy Los Angeles Galaxy zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.