Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Považská Bystrica

Drużyna

Považská Bystrica

Slovakia

Informacje o drużynie

Kraj Slovakia
Stadion Štadión MŠK Považská Bystrica
Pojemność 10000
Adres Športovcov 340

Tabela 2. liga

Pełna tabela →

Regular Season

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Šamorín
Šamorín
9 8 0 1 19:9 24
W W W W W
2
Petržalka
Petržalka
8 7 0 1 17:6 21
L W W W W
3
Pohronie
Pohronie
8 5 1 2 16:11 16
W W W L W
4
Žilina II
Žilina II
9 5 1 3 12:9 16
W L W L W
5
Považská Bystrica
Považská Bystrica
9 5 1 3 16:16 16
L W W D L
6
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Baník Lehota p.Vtáčnikom
9 3 4 2 14:12 13
L W L W D
7
Tatran Prešov
Tatran Prešov
9 4 1 4 10:12 13
L W L L W
8
Galanta
Galanta
9 4 1 4 9:13 13
W L W W W
9
Inter Bratislava
Inter Bratislava
9 3 3 3 17:11 12
D W D D L
10
Zlaté Moravce
Zlaté Moravce
9 3 3 3 10:7 12
D W W L L

Považská Bystrica – skład

Pełny skład
-
M. Kalina
-
O. Minár
-
M. Klas
O Považská Bystrica

Považská Bystrica to klub z kraju Słowacja. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach 2. liga. Zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów.

Następny mecz Považská Bystrica

Kolejne spotkanie to Považská Bystrica - MFK Bytča, zaplanowane na 26 września 2026, 13:30. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Považská Bystrica

Ostatnie spotkanie Žilina II - Považská Bystrica zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Považská Bystrica

Bramkarze: M. Kalina , O. Minár , M. Teplan , R. Hodál , M. Klas

Obrońcy: K. Mihálek , J. Mitaš , M. Matejčík , M. Vaculík , M. Ragula , M. Čurik , S. Pagáč , D. Kucharčík , J. Kubala , M. Václav

Pomocnicy: J. Tancík , R. Zemko , S. Mišík , M. Boris , M. Baštek , S. Prášek , T. Čongrády , L. Jánošík , A. Sloboda

Napastnicy: Ľ. Praženka , M. Zuziak , A. Cisár , S. Solík , L. Slávik , A. Baštek , T. Krasňan , R. Gerebenits , P. Jakubík , D. Rapavý , D. Depetris

Pełny skład i zawodnicy Považská Bystrica zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.