Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania. Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Specjalna oferta bukmacherska
Stade Rennais

Drużyna

Stade Rennais

France

Informacje o drużynie

Kraj France
Stadion Roazhon Park
Pojemność 31127
Adres 111, route de Lorient

Tabela Ligue 1

Pełna tabela →

Ligue 1

# Drużyna M W R P +/- Pkt Forma
1
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
34 24 4 6 74:29 76
L W W D W
2
RC Lens
RC Lens
34 22 4 8 66:35 70
W L W D D
3
Lille
Lille
34 18 7 9 52:37 61
L W D W D
4
Olympique Lyon
Olympique Lyon
34 18 6 10 53:40 60
L L W W W
5
Olympique Marsylia
Olympique Marsylia
34 18 5 11 63:45 59
W W L D L
6
Stade Rennais
Stade Rennais
34 17 8 9 59:50 59
L W L W W
7
AS Monaco
AS Monaco
34 16 6 12 60:54 54
L L W D D
8
Strasbourg
Strasbourg
34 15 8 11 58:47 53
W W D L W
9
Lorient
Lorient
34 11 12 11 48:51 45
L W D L W
10
Toulouse
Toulouse
33 12 8 13 47:46 44
W W D L L
Ostatni skład
Ligue 1 • 1. kolejka
4-1-4-1
Stade Rennais
2 : 2
Paris Saint Germain

Rezerwowi

60
Kilian Belazzoug
35
Elias Legendre Quiñonez Zae

Zmiany

72'
M. Tamari
L. Blas
78'
M. Nagida
Q. Merlin
78'
S. Szymanski
H. Do Marcolino
88'
I. Soumare
A. Nordin
88'
P. Frankowski
B. Reynolds
Zobacz wszystkich zawodników →

Stade Rennais – skład

Pełny skład
80
Ayoube Akabou
60
Kilian Belazzoug
O Stade Rennais

Stade Rennais to klub z kraju Francja. Został założony w 1901 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Ligue 1. Zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 59 punktów.

Następny mecz Stade Rennais

Kolejne spotkanie to Stade Rennais - Le Mans, zaplanowane na 30 sierpnia 2026, 15:15. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Stade Rennais

Ostatnie spotkanie Stade Rennais - Paris Saint Germain zakończyło się wynikiem 2:2.

Aktualna kadra Stade Rennais

Bramkarze: Ayoube Akabou , Kilian Belazzoug , B. Samba , M. Silistrie

Obrońcy: A. Aït Boudlal , Junior Ake , L. Brassier , P. Frankowski , J. Jacquet , Q. Merlin , A. Nagida , A. Rouault , A. Seidu

Pomocnicy: M. Camara , D. Cissé , G. Kamara , P. Limon , V. Rongier , S. Szymański , Chibuike Ugochukwu

Napastnicy: L. Blas , H. Do Marcolino , B. Embolo , Elias Legendre Quiñonez , E. Lepaul , N. Mukiele , A. Nordin , L. Rosier , Mousa Tamari , M. Zabiri

Pełny skład i zawodnicy Stade Rennais zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.