Antonio Conte rozstaje się z Napoli po sezonie
Antonio Conte zakończy swoją dwuletnią przygodę z Napoli po obecnym sezonie. Zespół zapewnił sobie już udział w Lidze Mistrzów, ale przed nim stoi wyzwanie znalezienia nowego trenera na czas przygotowań do następnych rozgrywek.Rozstanie z Napoli nastąpi za porozumieniem stron. Właściciel klubu, Aurelio De Laurentiis, wspólnie z Conte zdecydowali o zakończeniu współpracy. To nietypowa sytuacja, ...